Ваше місто
Режим роботи: з 10:00 до 23:00
Краматорськ, вул.Маріі Приймаченко 4а

23.07.2020

- Боул ... Поке ...

-Щось новеньке!? Перший раз чую…

- Зараз розповім))) Дійшов і до нашого міста популярний гастрономічний тренд правильного харчування!

Сьогодні Боул, а раніше «Чаша Будди» або «Будда боул» - спочатку був вибором у веганів, ЗОЖніков і звичайно дійшло до наших відомих блогерів - вони розвинули цю тему, так як красиво, корисно і смачно!

Що таке боул? Боул - це тарілка або глибока миска. У нас з таких їдять найчастіше тільки суп і кашу. Легенда свідчить, що Будда після сеансу медитації йшов по вулиці з невеликою глиняною мискою, в яку городяни складали їжу. Кожен подавав те, що міг - просту крупу, зелень, бобові, овочі. У підсумку, в мисці виявлялося збірне повноцінне блюдо, багате клітковиною і різними мікроелементами. Як ви вже встигли здогадатися все прийшло зі Сходу. Йдемо далі…

Потім деякі Японці іммігрували на Гаваї і почали втілювати різні ідеї з місцевих продуктів. Так з'явився збалансований обід і вечеря під назвою Поке. Поке - це конструктор, в якому всі "деталі" можна з'єднувати в якому завгодно порядку і в яких завгодно кількостях на свій смак. Зручно? Дуже, погодьтеся!

Тренд Поке підхопили спочатку американці, і це логічно, оскільки Гаваї - це частина США. А потім по цій страві збожеволіла вся Європа. Зараз і ти можеш замовити в Ikura свій боул і поке, на свій вибір розробленим нашим шеф-кухарем.

Смачного! З любов'ю Ікура!

Поділитися:
Повернутися до списку новин
наверх