Ваше місто
Режим роботи: з 10:00 до 23:00
Краматорськ, ул.Маріі Приймаченко 4 а
Доставка та оплата

Доставка та оплата

Доставка суші і піци в Краматорську

Швидка і зручна доставка. А при замовленні на суму від 200 грн виробляється БЕЗКОШТОВНО по центру, в Даманський р-н, Соцмісто, Лазурний. При замовленні на суму менше 200 грн - вартість доставки складає 25 грн.

Доставка в район Веселий, Новий світ, Красногірка безкоштовно при замовленні на суму від 300 грн (до 300 грн -50 грн).

Біленьке - безкоштовно при замовленні на суму від 250 грн (до 250 грн - 40 грн).
Старе місто - безкоштовно при замовленні на суму від 300 грн (до 300 грн - 50 грн).
Не знайшли потрібну район - уточніть вартість доставки у оператора.

У вас є можливість зробити попереднє замовлення на певний день і час. Ми знаходимося по вул. Марії Приймаченко, м. Краматорськ Донецька обл., і за цією адресою ви можете забрати своє готове замовлення.

УПАКОВКА: Упаковка Вашого замовлення проводиться декількома варіантами. Перший варіант "УНІВЕРСАЛЬНИЙ" - всі позиції суші, роли або набір упаковують в одну тару універсальним способом, даний варіант упаковки безкоштовний. Другий варіант «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ» - при бажанні упакувати кожну позицію ролів окремо. Вам необхідно повідомити оператору при підтвердженні замовлення. Дана послуга доступна за додаткову плату.
Оплата готівкою кур'єру при отриманні замовлення. Або платіжної системи Liqpay. Приймаємо Ваші замовлення щодня з 10.00 до 23.00       

До замовлень, залежно від кількості суші та ролів, безкоштовно додається порція імбиру, а також палички на вибір (навчальні або звичайні), соєвий соус і васабі за кількістю приладів.

Кількість ролівІмбир
1-5 ролів1 упаковка
6-12 ролів2 упаковки

Комплект паличок на вибір: учнівські або звичайні. Соєвий соус за кількістю приладів (не більше 5 на 1 сет)